Baobab

Činnosti, aktivity, relaxácia …

Podobné príspevky

  • Deň školských knižníc

    Pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc sme si v škole koncom októbra pripravili peknú akciu na tému BÁSNE VÁŽNE AJ NEVÁŽNE. Zapojila sa celá škola a obe naše knižnice. Náš Martinko ako Daniel Hevier osobne pozval všetkých žiakov na podujatie. Po celotýždennej práci s knihami sme sa stretli na vyhodnotení.

  • Canisterapia

    Dnes sme mali na návšteve dve pani canisterapeutky “ Canis a Joy“ s fenkou Larou, ktorá nás všetkých potešila ! Ďakujeme.

  • Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok

    Aj naša škola sa zapojila do tohto krásneho projektu a v predvianočnom týždni boli žiaci odovzdať krabičky do Domova seniorov Pri kríži, kde zároveň vystúpili s kultúrnym programom, ktorý si pre jeho obyvateľov pripravili.

  • Tekvičky

    November je vždy spojený s tekvičkami …

  • Koza rohatá

    Ďalšia kniha je na svete – „Koza rohatá“!

  • Žabiaci

    Príbeh o dvoch veselých žabkách Kvakovi a Žblnkovi nám prišli dnes zahrať z OZ Bábky v nemocnici. Ďakujeme !