Recitačná súťaž

Recitačná súťaž

Začiatkom apríla sa uskutočnilo školské kolo súťaže v prednese poézie a prózy. Víťazi triednych kôl predniesli svoje básne pred porotou a žiakmi. Členom poroty bol aj známy literárny publicista Jozef Dado Nagy, ktorý nám porozprával o svojej práci, o knihách a prečítal nám dva veselé príbehy o zvieratkách. Víťazi školského kola našu školu budú reprezentovať…

Po stopách vody v knižnici

Po stopách vody v knižnici

Tento školský rok sa „Marec – Mesiac knihy“ niesol v znamení témy Po stopách vody v literatúre. Žiaci pracovali v oboch našich knižniciach. Oboznámili sa pomocou prezentácie a zaujímavých úloh, v ktorých knihách sa spomína voda a aká je voda dôležitá pre život. A takých kníh máme ozaj veľa. Knihy si mohli žiaci prelistovať, ale aj…

Čistiareň odpadových vôd

Čistiareň odpadových vôd

Ako šetriť vodu, čo sa deje s vodou ktorú použijeme doma, ako sa voda čistí … odpoveď na všetky tieto otázky sme sa dozvedeli na exkurzii v čistiarni odpadových vôd v Stupave.

Maľujeme

Maľujeme

22. marca sme oslávili Svetový deň vody kreatívne – výtvarným workshopom k školskému projektu. Je to už IX. ročník projektu Neznámi maľujú diela známych. Naši žiaci maľovali pod vedením pani učiteľky Barborky a študentov so ZUŠ Vrbenského na tému Voda v rozprávke.

Valentín

Valentín

V Baobabe mali veselý a príjemný deň plný radosti a lásky.

Snehuliaci

Snehuliaci

Snehuliaci, snehové vločky a príjemná zimná atmosféra.

Vianočné aktivity

Vianočné aktivity

Pozrime sa, čo všetko sme robili pred Vianocami.

Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok

Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok

Aj naša škola sa zapojila do tohto krásneho projektu a v predvianočnom týždni boli žiaci odovzdať krabičky do Domova seniorov Pri kríži, kde zároveň vystúpili s kultúrnym programom, ktorý si pre jeho obyvateľov pripravili.

55. výročie založenia školy

55. výročie založenia školy

Naša škola oslávila tento rok 55. výročie jej založenia. Aj do ďalších rokov si želáme šikovných žiakov a dobrých učiteľov.

Mikuláš

Mikuláš

„Mikuláš, Mikuláš bol so dobrý čo mi dáš ?“ Aj k nám zavítal do školy Mikuláš