Október – mesiac úcty k starším

Úvod / Naše aktivity / Školský rok 2025/2026 / Október – mesiac úcty k starším

Naši žiaci z  II.D a II.C  si pripomenuli, že október je aj mesiacom úcty k starším a preto vyrobili  pre babičky a deduškov čajníky s čajíkmi 

?

Podobné príspevky

  • ĎAKUJEME !

    Ďakujeme študentom a pedagógom Gymnázia L. Novomeského a firme STENGL za finančnú zbierku pre našu školu a študentom a pedagógom Gymnázia na Metodovej ulici za zakúpenie iPadu pre žiakov školy. Ďakujeme !

  • Ochrana zdravia a prírody

    V tento deň sme sa na zaujímavých stanovištiach dozvedeli veľa nového o ochrane prírody, o zdravotnej príprave, dopravnej výchove, o civilnej ochrane a ako byť kamarát aj online.

  • Tekvičkový deň

    Aj my sme vyrábali svetlonosov a zdobili sme si tekvičky.

  • ZUŠ Vrbenského

    Dňa 17. apríla nám ZUŠ na Vrbenského ulici v Rači pripravila umelecké dopoludnie. Z jedálne sa ozývali tóny harmoniky, tanca a veselý šum pri maľovaní a tvorení. Pod vedením pani učiteliek výtvarnej výchovy Kariny a Danky sme tvorili na tému „Zabudnuté príbehy nášho regiónu“ v rámci nášho projektu – Neznámi maľujú diela známych. Ďakujeme za krásny…

  • Súťaž v plávaní

    Skupina žiakov bola povzbudiť svojich spolužiakov na súťaži, ktorú organizoval Special Olympics Slovakia

  • Schloss Hof

    Naši žiaci si v predvianočnom čase užili adventný výlet do barokového zámku Schloss Hof, kde sa preniesli do minulosti a zažili obdobie, veľa zábavy a na záver teplý čajík v reštaurácii. Skvelá atmosféra a ešte lepšia nálada!