Vianočný príbeh

Rok 2025 sme všetci spoločne ukončili „Vianočným príbehom“, ktorý si pre rodičov a našich hostí pripravili žiaci a pedagógovia našej školy.

Podobné príspevky

  • Jesenný trh

    Jesenný trh v našej škole  úžasné miesto, kde sme sa dozvedeli veľa nového o potravinách vychutnali sme si čerstvé a zdravé jedlo  strávili sme čas so svojimi priateľmi hrali sme sa na obchod  dozvedeli sme sa ako fungovali trhy v minulosti závarali sme a veľa tvorili

  • ĎAKUJEME !

    Ďakujeme študentom a pedagógom Gymnázia L. Novomeského a firme STENGL za finančnú zbierku pre našu školu a študentom a pedagógom Gymnázia na Metodovej ulici za zakúpenie iPadu pre žiakov školy. Ďakujeme !

  • Konferencia – 15 rokov s Dohovorom

    naši žiaci – Florián a Samko, pod vedením pani učiteľky Špinderovej reprezentovali spevom a recitáciou našu školu na medzinárodnej konferencii pri príležitosti 15. výročia ratifikácie Dohovoru OSN o právach osôb so ZPMP. Konferenciu organizoval Úrad komisárky pre osoby so ZP, pani Stavrovskej.

  • Súťaž v prednese poézie a prózy

    V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.

  • Nemocnica u Medvedíka

    Aj tento školský rok nás navštívili budúce pani doktorky a páni doktori z LF UK Bratislava, aby nám ukázali a naučili nás, ako si ošetriť rany, správne čistiť zuby, vyšetriť pacienta a pomáhať si navzájom. Super ! Ďakujeme veľmi pekne !