Naši žiaci z II.D a II.C si pripomenuli, že október je aj mesiacom úcty k starším a preto vyrobili pre babičky a deduškov čajníky s čajíkmi







Naši žiaci z II.D a II.C si pripomenuli, že október je aj mesiacom úcty k starším a preto vyrobili pre babičky a deduškov čajníky s čajíkmi







Žiaci PŠ si pripravili na ochutnávku rôzne dobroty. Bratislavské rožky, koláče, lokše na sladko aj na slano … Všetko s prívlastkom „bratislavský“. Samozrejme, že nechýbal ani bratislavský chlieb s masťou a cibuľou. Dozvedeli sme sa o nich zaujímavé a vtipné historky, nechýbala ani tá o obrovskej rybe Vyze! Plagáty s jedálnym lístkom na celý týždeň…
Ako si správne umývať ruky ? Ako dodržiavať hygienické zásady ? To všetko sme si pekne zopakovali a precvičili.
Naši žiaci si v predvianočnom čase užili adventný výlet do barokového zámku Schloss Hof, kde sa preniesli do minulosti a zažili obdobie, veľa zábavy a na záver teplý čajík v reštaurácii. Skvelá atmosféra a ešte lepšia nálada!
Staráme sa o naše vyvýšené hriadky a záhony.
V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.
Aj my sme vyrábali svetlonosov a zdobili sme si tekvičky.