Október – mesiac úcty k starším

Úvod / Naše aktivity / Školský rok 2025/2026 / Október – mesiac úcty k starším

Naši žiaci z  II.D a II.C  si pripomenuli, že október je aj mesiacom úcty k starším a preto vyrobili  pre babičky a deduškov čajníky s čajíkmi 

?

Podobné príspevky

  • Zabudnuté jedlá z minulosti

    Žiaci PŠ si pripravili na ochutnávku rôzne dobroty. Bratislavské rožky, koláče, lokše na sladko aj na slano … Všetko s prívlastkom „bratislavský“. Samozrejme, že nechýbal ani bratislavský chlieb s masťou a cibuľou. Dozvedeli sme sa o nich zaujímavé a vtipné historky, nechýbala ani tá o obrovskej rybe Vyze! Plagáty s jedálnym lístkom na celý týždeň…

  • Deň umývania rúk

    Ako si správne umývať ruky ? Ako dodržiavať hygienické zásady ? To všetko sme si pekne zopakovali a precvičili.

  • Schloss Hof

    Naši žiaci si v predvianočnom čase užili adventný výlet do barokového zámku Schloss Hof, kde sa preniesli do minulosti a zažili obdobie, veľa zábavy a na záver teplý čajík v reštaurácii. Skvelá atmosféra a ešte lepšia nálada!

  • Súťaž v prednese poézie a prózy

    V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.

  • Tekvičkový deň

    Aj my sme vyrábali svetlonosov a zdobili sme si tekvičky.