Náš žiak Sebastián, získal ocenenie za svoju výtvarnú prácu v celoslovenskej súťaži Výtvarný salón ZPMP. Srdečne gratulujeme !




Náš žiak Sebastián, získal ocenenie za svoju výtvarnú prácu v celoslovenskej súťaži Výtvarný salón ZPMP. Srdečne gratulujeme !




Radosť v očiach, úsmev na perách, a aj milý darček, našim žiakom dnes priniesol Mikuláš so svojimi pomocníkmi Pri škole sme si spoločne ozdobili a rozsvietili stromček . ĎAKUJEME Mikuláš
V rámci projektu „Dobrý ježko“ sme si do školskej záhrady vysadili dva kríčky ríbezlí. Ďakujeme .
Veľmi pekne ďakujeme pracovníkom firmy IHLE a pracovníkom firmy DPD za pomoc pri zveľaďovaní vnútorných a vonkajších priestorov školy v mesiaci august a september. ĎAKUJEME !
V tento deň sme sa na zaujímavých stanovištiach dozvedeli veľa nového o ochrane prírody, o zdravotnej príprave, dopravnej výchove, o civilnej ochrane a ako byť kamarát aj online.
naši žiaci – Florián a Samko, pod vedením pani učiteľky Špinderovej reprezentovali spevom a recitáciou našu školu na medzinárodnej konferencii pri príležitosti 15. výročia ratifikácie Dohovoru OSN o právach osôb so ZPMP. Konferenciu organizoval Úrad komisárky pre osoby so ZP, pani Stavrovskej.
Ďakujeme študentom a pedagógom Gymnázia L. Novomeského a firme STENGL za finančnú zbierku pre našu školu a študentom a pedagógom Gymnázia na Metodovej ulici za zakúpenie iPadu pre žiakov školy. Ďakujeme !