ĎAKUJEME !

Ďakujeme študentom a pedagógom Gymnázia L. Novomeského a firme STENGL za finančnú zbierku pre našu školu a študentom a pedagógom Gymnázia na Metodovej ulici za zakúpenie iPadu pre žiakov školy.

Ďakujeme !

Podobné príspevky

  • Schloss Hof

    Naši žiaci si v predvianočnom čase užili adventný výlet do barokového zámku Schloss Hof, kde sa preniesli do minulosti a zažili obdobie, veľa zábavy a na záver teplý čajík v reštaurácii. Skvelá atmosféra a ešte lepšia nálada!

  • Kto nám tlačí Lastovičku

    Pri príležitosti 30. výročia nášho časopisu Lastovička nás 23. apríla navštívila pani Vierka Oravcová a pán Matej Oravec z firmy ORMAN, ktorí nám už 11 rokov tlačia náš školský časopis.  Redaktori Lastovičky, no i ostatní žiaci, kládli zvedavé otázky.  Pán Matej nám v prezentácii vysvetlil, ako je to s tlačením v tlačiarni, ako to bolo…

  • Stará škola

    Dnes sme sa vybrali na exkurziu do obce Plavecký Štvrtok. Navštívili sme Penzión u Bociana a v ňom, Starú ľudovú školu, kde sme sa dozvedeli zaujímavé informácie o tom, ako vyzerala škola v našej dávnej minulosti, ako sa deti učili . Sedeli sme v starých školských laviciach a vyskúšali sme si, ako sa učili naše prababičky…

  • Darčeky pre školu

    Žiaci zo ZŠ Cádrova darovali pre všetkých žiakov našej školy zdravé mandarinky a medzinárodná škola Cambridge darovala našim žiakom deväť použitých iPadov na výuku. Veľmi pekne ďakujeme !

  • Vianočný príbeh

    Rok 2025 sme všetci spoločne ukončili „Vianočným príbehom“, ktorý si pre rodičov a našich hostí pripravili žiaci a pedagógovia našej školy.