Aj tento školský rok nás navštívili budúce pani doktorky a páni doktori z LF UK Bratislava, aby nám ukázali a naučili nás, ako si ošetriť rany, správne čistiť zuby, vyšetriť pacienta a pomáhať si navzájom.
Super ! Ďakujeme veľmi pekne !






Aj tento školský rok nás navštívili budúce pani doktorky a páni doktori z LF UK Bratislava, aby nám ukázali a naučili nás, ako si ošetriť rany, správne čistiť zuby, vyšetriť pacienta a pomáhať si navzájom.
Super ! Ďakujeme veľmi pekne !






Radosť v očiach, úsmev na perách, a aj milý darček, našim žiakom dnes priniesol Mikuláš so svojimi pomocníkmi Pri škole sme si spoločne ozdobili a rozsvietili stromček . ĎAKUJEME Mikuláš
Staráme sa o naše vyvýšené hriadky a záhony.
Celou našou školou sa v novembri niesla vôňa palaciniek. Do našej palacinkovej výzvy sa zapojilo 6 tried, takmer 40 žiakov a upiekli sme spolu vyše 100 palaciniek. Ďakujeme všetkým žiakom a žiačkam za ich skvelé kulinárske zručnosti a takisto pani učiteľkám za pomoc pri príprave tohto výborného, voňavého a sladkého jedla.
V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.
V krajskom kole speváckej súťaže „Husľový kľúčik“ nás výborne reprezentovali naši speváci. Prvé miesto vyhrala Simonka a tretie Filip. Srdečne gratulujeme a ďakujeme !!!
Navštívil nás pán Marián Labuda ml. – herec, ktorý stvárnil veľa zaujímavých hereckých postáv. Všetci sme spoznali snehuliaka Olafa zo známej rozprávky Snehové kráľovstvo. Ďakujeme za zaujímavé rozprávanie a pútavé čítanie.