Ako pracuje moderátor, aké je zákulisie jeho práce a samé zaujímavosti o práci v televízií sme sa dozvedeli popri čítaní príbehov zo zaujímavých kníh. Ďakujeme pánovi Tomášovi za návštevu !




Ako pracuje moderátor, aké je zákulisie jeho práce a samé zaujímavosti o práci v televízií sme sa dozvedeli popri čítaní príbehov zo zaujímavých kníh. Ďakujeme pánovi Tomášovi za návštevu !




Pre rodičov a našich priateľov sme s radosťou pripravili vianočnú besiedku plnú kolied, piesni a vinšov.
V rámci mesiaca marec sa aj naši žiaci zúčastnili súťaže Marec bez plastov. Druháci s pani učiteľkou Zuzkou realizovali viacero činností a aktivít: 1. Spoločne sa naučili ako triediť odpad za pomoci prezentácie a názornej ukážky, 2. Zahrali sa hry, za pomoci programu Wordwall – separujeme odpad, 3. Nazbierali zálohované fľaše do papierovej Eko tašky,…
Náš žiak Samko Helt sa zúčastnil krajského kola Súťaže v prednese poézie a prózy. Vo svojej kategórii získal 1. miesto a postupuje do celoslovenského kola. Ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy a gratulujeme !
V školskom kole súťaže „Prednes poézie a prózy“ nám víťazi triednych kôl zarecitovali a predniesli svoje básne. Všetci boli výborne pripravení a porota mala veľmi ťažkú úlohu vybrať tých najlepších, ktorí budu reprezentovať našu školu v krajskom kole. Gratulujeme víťazom !
Na začiatku roka nás potešili pracovníci firmy StengL a študenti z Gymnázia L.Novomeského, ktorí urobili predvianočné finančné zbierky a svojim darom prispeli na zakúpenie kompenzačných a učebných pomôcok pre našich žiakov. Veľmi pekne ďakujeme!
V praktickej škole si žiaci putovaním po mliečnej ceste pripomenuli „Deň mlieka“ a dôležitosť mlieka a mliečnych výrobkov pre naše zdravie.