Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.








Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.








Ochrana zdravia a prírody sa niesla tento rok v hlavnej myšlienke pochodu: “ Za našu čistú budúcnosť, za našu čistú planétu! „
Zdravá strava v tomto jarnom období je základ pevného zdravia !
Nádherné počasie, krásny zámok, super hotel, super túra na vyhliadku, krásne kúpele, sokoliari … a množstvo super zážitkov. Taký bol náš výlet do Bojníc !
So našimi šikovnými žiakmi sme sa porozprávali aké pečivo a mliečne produkty sa vyrábajú, z čoho a kto ich vyrába. Načo môžeme využiť potraviny, ktoré nepotrebujeme, aby sme ich zbytočne nevyhadzovali. Porovnávali sme ceny potravín, postrúhali staré rohlíky, nakŕmili zvieratká, pripravili bryndzovú nátierku, vytvorili zo sušeného ovocia ozdoby a triedili odpad. Viacerí sme sa zapojili do súťaže o triedení odpadu.
Naši traja speváci, Florián, Zojka a Filip našu školu reprezentovali na krajskom kole súťaže Husľový kľúčik. Plní emócií, zážitkov a dobrej nálady si žiaci vyspievali dve krásne tretie miesta. Gratulujeme !
Všetkým oslávencom srdečne gratulujeme !