Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.








Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.








Tak, dočkali sme sa. Navštívili nás a čítali nám známi športovci – futbalisti. Slovanista Vladko Weiss a bývalý reprezentant SR Filip Šebo. Po čítaní sa rozprúdila veľká debata, dozvedeli sme sa množstvo informácií o futbale, ako sa stať futbalistom a o význame športovania aj pre nás. Ďakujeme !!!
Všetkým oslávencom srdečne gratulujeme !
Veľké poďakovanie patrí super skupine „Panenka skákavá“, ktorá finančné prostriedky zo vstupného venovala našim žiakom a škole. Veľmi si tento počin vážime, veľmi pekne ďakujeme a želáme ešte veľa takýchto super koncertov!
Aj naša Zem má „narodeniny“ – pripomenuli sme si ich zaujímavými aktivitami
Žiaci 2. A sa aktívne zapojili do súťaže o separovaní a využívaní odpadu. Chlapcom gratulujeme.
Nádherné počasie, krásny zámok, super hotel, super túra na vyhliadku, krásne kúpele, sokoliari … a množstvo super zážitkov. Taký bol náš výlet do Bojníc !