Smiech je najlepší liek

Úvod / Naše aktivity / Školský rok 2024/2025 / Smiech je najlepší liek

Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.

Podobné príspevky

  • Čítali nám futbalisti

    Tak, dočkali sme sa. Navštívili nás a čítali nám známi športovci – futbalisti. Slovanista Vladko Weiss a bývalý reprezentant SR Filip Šebo. Po čítaní sa rozprúdila veľká debata, dozvedeli sme sa množstvo informácií o futbale, ako sa stať futbalistom a o význame športovania aj pre nás. Ďakujeme !!!

  • Koncert skupiny Panenka skákavá

    Veľké poďakovanie patrí super skupine „Panenka skákavá“, ktorá finančné prostriedky zo vstupného venovala našim žiakom a škole. Veľmi si tento počin vážime, veľmi pekne ďakujeme a želáme ešte veľa takýchto super koncertov!

  • Deň Zeme

    Aj naša Zem má „narodeniny“ – pripomenuli sme si ich zaujímavými aktivitami

  • Výlet Bojnice

    Nádherné počasie, krásny zámok, super hotel, super túra na vyhliadku, krásne kúpele, sokoliari … a množstvo super zážitkov. Taký bol náš výlet do Bojníc !