Smiech je najlepší liek

Úvod / Naše aktivity / Školský rok 2024/2025 / Smiech je najlepší liek

Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.

Podobné príspevky

  • Ochrana zdravia a prírody

    Ochrana zdravia a prírody sa niesla tento rok v hlavnej myšlienke pochodu: “ Za našu čistú budúcnosť, za našu čistú planétu! „

  • Cestovinový šalát

    Zdravá strava v tomto jarnom období je základ pevného zdravia !

  • Výlet Bojnice

    Nádherné počasie, krásny zámok, super hotel, super túra na vyhliadku, krásne kúpele, sokoliari … a množstvo super zážitkov. Taký bol náš výlet do Bojníc !

  • Európsky týždeň znižovania tvorby odpadu

    So našimi šikovnými žiakmi sme sa porozprávali aké pečivo a mliečne produkty sa vyrábajú, z čoho a kto ich vyrába. Načo môžeme využiť potraviny, ktoré nepotrebujeme, aby sme ich zbytočne nevyhadzovali. Porovnávali sme ceny potravín, postrúhali staré rohlíky, nakŕmili zvieratká, pripravili bryndzovú nátierku, vytvorili zo sušeného ovocia ozdoby a triedili odpad. Viacerí sme sa zapojili do súťaže o triedení odpadu.

  • Husľový kľúčik

    Naši traja speváci, Florián, Zojka a Filip našu školu reprezentovali na krajskom kole súťaže Husľový kľúčik. Plní emócií, zážitkov a dobrej nálady si žiaci vyspievali dve krásne tretie miesta. Gratulujeme !