Žiaci praktickej školy boli na exkurzii v Botanickej záhrade, prezreli si skleníky, jednotlivé časti záhrady a z výkladu sa dozvedeli veľa zaujímavosti o rastlinách.




Žiaci praktickej školy boli na exkurzii v Botanickej záhrade, prezreli si skleníky, jednotlivé časti záhrady a z výkladu sa dozvedeli veľa zaujímavosti o rastlinách.




Už siedmy rok sme sa s našimi žiakmi zapojili do Vianočnej pošty pre seniorov. Naša každoročná vianočná tradícia Tento rok poputujú pozdravy do Zariadenia sociálnych služieb Nádej do Janovej Lehoty.
naši žiaci – Florián a Samko, pod vedením pani učiteľky Špinderovej reprezentovali spevom a recitáciou našu školu na medzinárodnej konferencii pri príležitosti 15. výročia ratifikácie Dohovoru OSN o právach osôb so ZPMP. Konferenciu organizoval Úrad komisárky pre osoby so ZP, pani Stavrovskej.
V tento deň sme sa na zaujímavých stanovištiach dozvedeli veľa nového o ochrane prírody, o zdravotnej príprave, dopravnej výchove, o civilnej ochrane a ako byť kamarát aj online.
Náš žiak Sebastián, získal ocenenie za svoju výtvarnú prácu v celoslovenskej súťaži Výtvarný salón ZPMP. Srdečne gratulujeme !
Navštívil nás pán Hrinko – štátny tajomník MŠVVaM SR, pani Kanovská – riaditeľka NIVAMu a pani Valašiková – riaditeľka RÚŠS v BA.
Veľmi pekne ďakujeme za super tanec, spev a zábavu Hugovi, ktorý nám nezištne venoval svoj čas a program !