Mici a Mňau

S Mici a Mňau sme sa všetci výborne zabavili, zaspievali a zatancovali.

Podobné príspevky

  • Október – mesiac úcty k starším

    Naši žiaci z  II.D a II.C  si pripomenuli, že október je aj mesiacom úcty k starším a preto vyrobili  pre babičky a deduškov čajníky s čajíkmi 

  • Súťaž v prednese poézie a prózy

    V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.

  • Nemocnica u Medvedíka

    Aj tento školský rok nás navštívili budúce pani doktorky a páni doktori z LF UK Bratislava, aby nám ukázali a naučili nás, ako si ošetriť rany, správne čistiť zuby, vyšetriť pacienta a pomáhať si navzájom. Super ! Ďakujeme veľmi pekne !

  • Bábkové divadlo

    Dnes k nám zavítalo divadielko s predstavením „Neúctivý princ“.