Konferencia – 15 rokov s Dohovorom

Úvod / Naše aktivity / Školský rok 2025/2026 / Konferencia – 15 rokov s Dohovorom

naši žiaci – Florián a Samko, pod vedením pani učiteľky Špinderovej reprezentovali spevom a recitáciou našu školu na medzinárodnej konferencii pri príležitosti 15. výročia ratifikácie Dohovoru OSN o právach osôb so ZPMP. Konferenciu organizoval Úrad komisárky pre osoby so ZP, pani Stavrovskej.

Podobné príspevky

  • Výtvarný salón ZPMP

    Náš žiak Sebastián, získal ocenenie za svoju výtvarnú prácu v celoslovenskej súťaži Výtvarný salón ZPMP. Srdečne gratulujeme !

  • Stará škola

    Dnes sme sa vybrali na exkurziu do obce Plavecký Štvrtok. Navštívili sme Penzión u Bociana a v ňom, Starú ľudovú školu, kde sme sa dozvedeli zaujímavé informácie o tom, ako vyzerala škola v našej dávnej minulosti, ako sa deti učili . Sedeli sme v starých školských laviciach a vyskúšali sme si, ako sa učili naše prababičky…

  • Husľový kľúčik

    V krajskom kole speváckej súťaže „Husľový kľúčik“ nás výborne reprezentovali naši speváci. Prvé miesto vyhrala Simonka a tretie Filip. Srdečne gratulujeme a ďakujeme !!!

  • Deň umývania rúk

    Ako si správne umývať ruky ? Ako dodržiavať hygienické zásady ? To všetko sme si pekne zopakovali a precvičili.

  • Bábkové divadlo

    Dnes k nám zavítalo divadielko s predstavením „Neúctivý princ“.

  • Vodníci v škole

    S vodníkmi, žabkami a rybkami sme zažili veľmi príjemné a veselé dopoludnie.