Pani riaditeľka, triedni učitelia, spolužiaci a rodičia sa po slávnostnom šerpovaní a osobným príhovorom s každým žiakom symbolicky rozlúčili so žiakmi, ktorí opustia našu školu. Do ďalšieho života im želáme všetko dobré !






Pani riaditeľka, triedni učitelia, spolužiaci a rodičia sa po slávnostnom šerpovaní a osobným príhovorom s každým žiakom symbolicky rozlúčili so žiakmi, ktorí opustia našu školu. Do ďalšieho života im želáme všetko dobré !






V krásnom prostredí Železnej studničky sme si pripomenuli ako si chrániť životné prostredie, les a prírodu okolo nás.
V tento deň sme si pripomenuli, že o našu Zem sa musíme starať aj my.
Tento školský rok sa venujeme vode a jej význame pre život. Pri tejto príležitosti sme navštívili Vodárenské múzeum v Bratislave, kde sme sa dozvedeli veľa nových informácií a zaujímavostí o ceste vody od prameňa, až do našich domácností a či školy.
Na záver školského roka sme súťažili, športovali a hlavne sme prežili príjemné spoločné chvíle.
November je vždy spojený s tekvičkami …
Aj naša škola sa zapojila do tohto krásneho projektu a v predvianočnom týždni boli žiaci odovzdať krabičky do Domova seniorov Pri kríži, kde zároveň vystúpili s kultúrnym programom, ktorý si pre jeho obyvateľov pripravili.