Aj tento rok sme vyzdobili jeden vianočný stromček na Primaciálnom námestí. Boli ste sa pozrieť ? Je nádherný !







Aj tento rok sme vyzdobili jeden vianočný stromček na Primaciálnom námestí. Boli ste sa pozrieť ? Je nádherný !







Ochrana zdravia a prírody sa niesla tento rok v hlavnej myšlienke pochodu: “ Za našu čistú budúcnosť, za našu čistú planétu! „
Náš obľúbený predmet: Príprava jedla a výživa
Ako pracuje moderátor, aké je zákulisie jeho práce a samé zaujímavosti o práci v televízií sme sa dozvedeli popri čítaní príbehov zo zaujímavých kníh. Ďakujeme pánovi Tomášovi za návštevu !
Ďakujeme za krásne hudobno – výtvarné dopoludnie k MDD, ktoré pre nás pripravili žiaci a učitelia ZUŠ.
Veľkú radosť nám urobila herečka Petra Dubayová, ktorá nám prečítala krásne príbehy a porozprávala nám o svojej práci. Ďakujeme !!!
Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.