Vianočný les

Aj tento rok sme vyzdobili jeden vianočný stromček na Primaciálnom námestí. Boli ste sa pozrieť ? Je nádherný !

Podobné príspevky

  • Ochrana zdravia a prírody

    Ochrana zdravia a prírody sa niesla tento rok v hlavnej myšlienke pochodu: “ Za našu čistú budúcnosť, za našu čistú planétu! „

  • Číta nám Tomáš Juríček

    Ako pracuje moderátor, aké je zákulisie jeho práce a samé zaujímavosti o práci v televízií sme sa dozvedeli popri čítaní príbehov zo zaujímavých kníh. Ďakujeme pánovi Tomášovi za návštevu !

  • Číta nám Petra Dubayová

    Veľkú radosť nám urobila herečka Petra Dubayová, ktorá nám prečítala krásne príbehy a porozprávala nám o svojej práci. Ďakujeme !!!

  • Smiech je najlepší liek

    Že smiech je najlepší liek sme si potvrdili aj výborným predstavením divadla ZáBaVKa.