V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.



V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.



V krajskom kole speváckej súťaže „Husľový kľúčik“ nás výborne reprezentovali naši speváci. Prvé miesto vyhrala Simonka a tretie Filip. Srdečne gratulujeme a ďakujeme !!!
naši žiaci – Florián a Samko, pod vedením pani učiteľky Špinderovej reprezentovali spevom a recitáciou našu školu na medzinárodnej konferencii pri príležitosti 15. výročia ratifikácie Dohovoru OSN o právach osôb so ZPMP. Konferenciu organizoval Úrad komisárky pre osoby so ZP, pani Stavrovskej.
Fašiangy, šišky, zábavy, karneval – aj my sme si pripomenuli tieto tradície a veru bolo veselo !
Naši žiaci z II.D a II.C si pripomenuli, že október je aj mesiacom úcty k starším a preto vyrobili pre babičky a deduškov čajníky s čajíkmi
Už siedmy rok sme sa s našimi žiakmi zapojili do Vianočnej pošty pre seniorov. Naša každoročná vianočná tradícia Tento rok poputujú pozdravy do Zariadenia sociálnych služieb Nádej do Janovej Lehoty.
V tento deň sme sa na zaujímavých stanovištiach dozvedeli veľa nového o ochrane prírody, o zdravotnej príprave, dopravnej výchove, o civilnej ochrane a ako byť kamarát aj online.