V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.



V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.



Pri práci často používame zaujímavé kreatívne pomôcky.
V našej škole sme dnes privítali milú a usmievavú slovenskú herečku Ingrid Baginovú.V jej skvelom podaní sme si vypočuli príbeh „O človiečikovi z budíka“ z knižky „Danka a Janka“ a tiež aj rozprávku „Doktor Jajbolíto“.Okrem čítania nám predviedla aj svoje spevácke zručnosti, krásny hlas, a takisto odpovedala na zvedavé otázky našich žiakov. Z dnešného stretnutia sme…
Celou našou školou sa v novembri niesla vôňa palaciniek. Do našej palacinkovej výzvy sa zapojilo 6 tried, takmer 40 žiakov a upiekli sme spolu vyše 100 palaciniek. Ďakujeme všetkým žiakom a žiačkam za ich skvelé kulinárske zručnosti a takisto pani učiteľkám za pomoc pri príprave tohto výborného, voňavého a sladkého jedla.
17. ROČNÍK CELOSLOVENSKÉHO ČITATEĽSKÉHO MARATÓNU Ako každý rok i tento rok v marci sme sa v našej škole viac venovali knihám. Pripomenuli sme si osobnosť Mateja Hrebendu. Naša škola sa opäť prihlásila do Celoslovenského čitateľského maratónu. Celý týždeň žiaci v našich dvoch knižniciach, ale i v triedach čítali povesti o Bratislave, pretože naša celoročná školská téma je „Zabudnuté príbehy nášho regiónu“….
Skupina žiakov bola povzbudiť svojich spolužiakov na súťaži, ktorú organizoval Special Olympics Slovakia
Zaujímavými aktivitami sme sme si pripomenuli Deň Zeme. Musíme sa aj my o ňu starať.