V Baobabe mali veselý a príjemný deň plný radosti a lásky.





V Baobabe mali veselý a príjemný deň plný radosti a lásky.





Pozrime sa, čo všetko sme robili pred Vianocami.
Naša škola oslávila tento rok 55. výročie jej založenia. Aj do ďalších rokov si želáme šikovných žiakov a dobrých učiteľov.
Ako šetriť vodu, čo sa deje s vodou ktorú použijeme doma, ako sa voda čistí … odpoveď na všetky tieto otázky sme sa dozvedeli na exkurzii v čistiarni odpadových vôd v Stupave.
Príprava jedál a výživa je náš obľúbený predmet v praktickej škole.
Vieme separovať odpad? Prečo je separovanie dôležité? Odpovede sme našli v super programe plnom súťaží a pesničiek: Eco „žúr“ tour!
Príbeh o dvoch veselých žabkách Kvakovi a Žblnkovi nám prišli dnes zahrať z OZ Bábky v nemocnici. Ďakujeme !