Dňa 16. júna 2022 nadišiel ten slávnostný deň, keď si naši herci z literárno – dramatického krúžku a ich kamaráti zahrali divadielko Zlatá priadka. Začali sme nacvičovať ešte pred dvoma rokmi, skôr ako začala korona. Potom nasledovala dlhá prestávka, ktorú si nikto z nás neželal. O to viac sme sa radovali, keď sme sa opäť mohli postaviť na javisko a potešiť našich divákov. Najviac sa asi tešil Andrejko , ktorý si zahral úlohu Martinka Klingáča. Bolo to už jeho deviate divadelné prestavenie. Povedal, že začal ako herec malým trpaslíkom/v Snehulienke/ a skončil veľkým trpaslíkom v Zlatej priadke. Úlohu Janka si zahral Martinko, ktorý tiež vystupoval vo viacerých divadelných predstaveniach. Hlavných úloh sa veľmi šikovne zhostili aj Lucka/Hanka/ a Samko/Matúš/, ktorí predtým ešte s nami nevystupovali. V divadle si zahrali aj: Zojka, Katka, Marianka, Dominik, Dávid, Adrián, Martin a Lucas . Vystupovala tu aj pani Barborka, ktorá spolu s pani Dankou, pani Rasťou a s pani logopédkou Martinkou pomáhali režisérke Oľge nacvičiť toto divadielko, v ktorom „nad zlatom zvíťazila láska“. Všetci sme mali radosť, keď nás diváci odmenili veľkým potleskom.
Podobné príspevky
Európsky týždeň športu I
Aj vy by ste si radi vyskúšali naše zaujímavé športové disciplíny ?
Deň tulipánov
Opäť skvelý deň !
Výlet na hrad
V závere školského roka sme navštívili a spoznávali okolie a pamiatky nášho hlavného mesta.
Pohni kostrou
21. marec – Svetový deň Downovho syndrómu sa blíži a my sme sa zapojili do výzvy Spoločnosti Downovho syndrómu na Slovensku s názvom „Pohni kostrou pre Downov syndróm“. Boli sme v pohybe, cvičili sme, zdolávali prekážky, prechádzali a turistikovali. Janči
Bubnovačka
Na známosť sa všetkým dáva, bubny sú úžasné hudobné nástroje a bubnovanie je výborná zábava . Ďakujeme za super vystúpenie !!!
Canisterapia
Zvieratá máme všetci radi !!! Sú to naši priatelia, pomocníci a ochrancovia.














