Veľmi pekne ďakujeme pracovníkom firmy IHLE a pracovníkom firmy DPD za pomoc pri zveľaďovaní vnútorných a vonkajších priestorov školy v mesiaci august a september. ĎAKUJEME !





Veľmi pekne ďakujeme pracovníkom firmy IHLE a pracovníkom firmy DPD za pomoc pri zveľaďovaní vnútorných a vonkajších priestorov školy v mesiaci august a september. ĎAKUJEME !





Skupina žiakov bola povzbudiť svojich spolužiakov na súťaži, ktorú organizoval Special Olympics Slovakia
Celou našou školou sa v novembri niesla vôňa palaciniek. Do našej palacinkovej výzvy sa zapojilo 6 tried, takmer 40 žiakov a upiekli sme spolu vyše 100 palaciniek. Ďakujeme všetkým žiakom a žiačkam za ich skvelé kulinárske zručnosti a takisto pani učiteľkám za pomoc pri príprave tohto výborného, voňavého a sladkého jedla.
V krajskom kole recitačnej súťaže prvé miesto obsadil vo svojej kategórii Samko Helt a Tobias Uhrín tretie miesto. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy. Samko nás bude reprezentovať aj v celoslovenskom kole.
S vodníkmi, žabkami a rybkami sme zažili veľmi príjemné a veselé dopoludnie.
Fašiangy, šišky, zábavy, karneval – aj my sme si pripomenuli tieto tradície a veru bolo veselo !
Náš žiak Sebastián, získal ocenenie za svoju výtvarnú prácu v celoslovenskej súťaži Výtvarný salón ZPMP. Srdečne gratulujeme !