V tento deň sme si pripomenuli, že o našu Zem sa musíme starať aj my.




V tento deň sme si pripomenuli, že o našu Zem sa musíme starať aj my.




Počas jesenných dní sme varili tekvicovú polievku, kreslili zafarbenú prírodu, upratovali a čistili okolie školy a pred prázdninami sa z niektorých žiakov stali piráti, strašidlá a princezné.
„Mikuláš, Mikuláš bol so dobrý čo mi dáš ?“ Aj k nám zavítal do školy Mikuláš
V stredu 15. mája sme mali veľkú slávnosť. V OC BORY MALL bola slávnostná vernisáž výstavy „Neznámi maľujú diela známych“, tento rok na tému: Po stopách vody. Žiaci namaľovali 95 nádherných obrazov, ktoré nám priblížili svet rozprávkových bytostí, vodných kráľovstiev, morí a oceánov. Hosťami a krstnými rodičmi výstavy boli pani Katka Brychtová, pani Oľga Valentová…
Aj naša škola sa zapojila do tohto krásneho projektu a v predvianočnom týždni boli žiaci odovzdať krabičky do Domova seniorov Pri kríži, kde zároveň vystúpili s kultúrnym programom, ktorý si pre jeho obyvateľov pripravili.
Samko Helt sa stal víťazom celoslovenskej súťaže v prednese poézie a prózy ! Srdečne gratulujeme !
Na záver školského roka sme súťažili, športovali a hlavne sme prežili príjemné spoločné chvíle.