Lúčili sme sa s končiacimi žiakmi

Úvod / Naše aktivity / Lúčili sme sa s končiacimi žiakmi

V tento deň sme sa rozlúčili so žiakmi, ktorí skončili vzdelávanie v našej škole, sú to naši deviataci a žiaci končiaci praktickú školu. Všetkým prajeme v nasledujúcich rokoch veľa šťastia a úspechov v ďalšom štúdiu a živote.

Podobné príspevky

  • Pomoc vtáčikom

    V zimnom období chceme pomôcť aj prírode! Zo semienok sme vyrábali krmítka pre vtáčiky.

  • Karneval

    Žiaci z budovy G si urobili masky a mali karneval.

  • Hráme sa na jeseň

    Na známosť sa všetkým dáva, že v jeseni lístie opadáva. Slniečko sa raduje a pani JESEŇ s vetrom tancuje. Aj tento rok zavítala pani JESEŇ do C – variantu a priniesla so sebou nielen jesenné počasie, ale aj veľa roboty s opadaným lístím. Céčkari si museli vyhrnúť rukávy, pozametať rozfúkané a opadané listy a opraviť aj šaty pani JESENI…

  • Pohni kostrou

    21. marec – Svetový deň Downovho syndrómu sa blíži a my sme sa zapojili do výzvy Spoločnosti Downovho syndrómu na Slovensku s názvom „Pohni kostrou pre Downov syndróm“. Boli sme v pohybe, cvičili sme, zdolávali prekážky, prechádzali a turistikovali. Janči

  • Športové hry

    Hurá, úspešne sme zavŕšili školský rok XXII. ročníkom športových hier. Výborne sme si zasúťažili, všetci športovci boli ocenení, získali krásne ceny, medaile a diplomy. Ďakujeme SZĽH a pánovi Miroslavovi Šatanovi za milý pozdrav našim športovcom a pekné ceny.

  • Cvičenie v prírode

    Krásne, jarné, slnečné počasie – vychádzka na Železnú studničku – rozcvička, zbieranie odpadkov. Vydarený deň!