Posedieť si pri koláčiku a babyccine bolo veľmi príjemné !





Posedieť si pri koláčiku a babyccine bolo veľmi príjemné !





Ďakujeme za krásne hudobno – výtvarné dopoludnie k MDD, ktoré pre nás pripravili žiaci a učitelia ZUŠ.
Žiaci 1.A PŠ obsadili výborné 2. miesto v celoslovenskej výtvarnej súťaži pri príležitosti Svetového dňa obezity, ktorú vyhlásil ÚVZ SR. Gratulujeme !
Promenáda masiek, súťaže, fotostena, výborná diskotéka – taký bol náš karneval.
So našimi šikovnými žiakmi sme sa porozprávali aké pečivo a mliečne produkty sa vyrábajú, z čoho a kto ich vyrába. Načo môžeme využiť potraviny, ktoré nepotrebujeme, aby sme ich zbytočne nevyhadzovali. Porovnávali sme ceny potravín, postrúhali staré rohlíky, nakŕmili zvieratká, pripravili bryndzovú nátierku, vytvorili zo sušeného ovocia ozdoby a triedili odpad. Viacerí sme sa zapojili do súťaže o triedení odpadu.
Ďakujeme za finančný dar 1 000 Eur firme StengL !!!
Šikovní žiaci z Baobabu.