Lúčili sme sa s končiacimi žiakmi

Úvod / Naše aktivity / Lúčili sme sa s končiacimi žiakmi

V tento deň sme sa rozlúčili so žiakmi, ktorí skončili vzdelávanie v našej škole, sú to naši deviataci a žiaci končiaci praktickú školu. Všetkým prajeme v nasledujúcich rokoch veľa šťastia a úspechov v ďalšom štúdiu a živote.

Podobné príspevky

  • Deň mlieka

    Tento deň sa oslavuje vždy tretí májový utorok, už od roku 1957. Mlieko a mliečnevýrobky predstavujú jednu z najdôležitejších a nenahraditeľných zložiek plnohodnotnej ľudskejstravy. Našim životom nás sprevádza od narodenia. Veď práve materské mlieko je našou prvou potravou po narodení a obsahuje látky a vitamíny, ktoré nám pomáhajú počas celého života.

  • Vianočná pošta

    Vyrobili a napísali sme krásne pozdravy seniorom. Písali ste aj Vy už vianočné pozdravy ? Koho potešíte ?

  • Prázdninová výzva

    Zapojte sa do „Prázdninovej výzvy“ ! Koľko políčok sa Ti počas prázdnin podarí splniť? 

  • Návšteva z MŠVVaŠ v závere školského roka

    V posledný deň školského roka sme v škole mali vzácnu návštevu. Navštívila nás štátna tajomníčka MŠVVaŠ, pani Svetlana Síthová. Žiaci sa s pani štátnou tajomníčkou porozprávali o škole, prázdninách a pochválili sa svojimi vysvedčeniami.

  • Červený kameň

    Blíži sa koniec školského roka a my sme sa vybrali na výlet na hrad Červený kameň, kde sme mali prehliadku hradu a stretnutie so sokoliarmi a ich nádhernými dravcami.