Hráme sa na zimu

Sneh, snehové vločky, sánky, lyže, snehuliaci a tučniaci – to všetko sme mali u nás v škole počas dopoludnia venovaného zime. Bolo to super !

Podobné príspevky

  • Besiedka

    Záverečné – veľmi príjemné, spoločné stretnutie žiakov, rodičov a učiteľov v tomto školskom roku – krásny program, rozlúčka s končiacimi žiakmi, príhovor pani riaditeľky školy, výstava obrazov.

  • Medovníčky

    Aj my sme piekli medovníčky !

  • Jarná brigáda

    Milí rodičia, priatelia, žiaci, pani učiteľky a učiteľ – všetkým ďakujeme za čas a pomoc pri čistení a úprave našej záhrady. Naše deti budú môcť využívať tento zveľadený a upravený priestor na pracovné aktivity, ale aj na relaxáciu a aktívny oddych.

  • Pátranie v knižnici

    Medzinárodný deň školských knižníc sa oslavuje vždy 4. októbrový pondelok. Tento rok to pripadlo na 24. októbra. Obe naše školské knižnice mali sviatok. Preto knihovníčky Jarka a Zdenka aj tento rok vymysleli rôzne čitateľské úlohy. Žiaci mali za úlohu nájsť- vypátrať knižnicu a v knižnici danú knihu, odpovedať na otázky alebo nakresliť obrázok. Preto počas dvoch týždňov…

  • Výstava Otrokovice

    Medzinárodná výstava prác učiteľov bola prezentáciou kreativity a šikovnosti. Ďakujeme aj našim učiteľom a asistentom za ich krásne výrobky, ktoré nás reprezentovali !